בת מצווה
 
מי אני ואני מאמינה
 
נעים מאוד, שמי קרני כהן-מנוח, ובמהלך חיי הספקתי לצבור – בנוסף לשמות משפחה - ניסיון עשיר בתחום ליווי והדרכת הורים, במגוון מסגרות אישיות וקבוצתיות.

אם הגעתם עד כאן, מרבית הסיכויים שאתם מעוניינים בחוויה מסוג אחר לכבוד בר או בת המצווה של ילדכם. שאתם מחפשים חוויה מקורית ומהנה שתגבש אתכם כמשפחה, שתִפתח את הדלתות לתקשורת בונה ושתיצרב בזיכרון של כל המשתתפים. תרשו לי לברך אתכם, זוהי נקודת פתיחה מצוינת – מסע משפחתי היא החוויה שחיפשתם.
 
כאימא לשתי בנות (14 ו-15), ברור לי הצורך לבחור בקפידה אנשי מקצוע המלווים חוויות משפחתיות. בפן האישי, חשוב שאיש המקצוע יהיה אדם מכבד, אחראי, אמפתי, קשוב ורגיש, ובפן המקצועי – שיהא בעל ניסיון וידע מגוון ומעודכן, שנמצא תמיד עם היד על הדופק.

על מנת שתוכלו להתרשם ולקבל תמונה ברורה יותר, אספר מעט על מסע משפחתי ועל עצמי.
 
לקראת "שנת המצווה" של בתי הבכורה, רצינו אני ובעלי (שיחיה) לחגוג לה בדרך שונה, מהנה, חווייתית וערכית. לא רצינו להסתפק במסיבה במועדון או בטיול לחו"ל, וחשבנו על אטרקציה לבת מצווה, משהו שיוציא את כולנו מהשגרה ויעניק לנו הנאה משותפת. חיפשנו חוויה שתזכיר לנו מדוע הקמנו משפחה מלכתחילה, ויותר מזה - חיפשנו דרך לשיפור השיתוף, הבילוי והתקשורת המשפחתית, תוך העמקת הערכים החשובים לנו אצל כל בני המשפחה.

כך נולדה תוכנית מסע משפחתי: מגוון משתנה של משימות משפחתיות מהנות, ערכיות, מלמדות וחווייתיות, במסגרת תוכנית שבה אני מלווה את המשפחה לאורך התהליך כולו, משלב הרעיון ועד הביצוע. הליווי נתמך בידע המקצועי שלי בתחום, ולתוכו אני יוצקת יצירתיות ויכולות הפקה, שתוצרתן משימות מקוריות ומהנות, מוקפדות עד לפרט האחרון.
 
ניסיוני עם מאות שעות של ליווי והדרכת הורים בעשור האחרון במסגרת אישית וקבוצתית, יחד עם חוויה משפחתית וצורך אישי, הובילו אותי לפתח את התוכנית מסע משפחתי: תוכנית ייחודית שזכתה למשובים חיוביים באקדמיה ואצל משפחות שלקחו ולוקחות בה חלק.  
הכשרתי המקצועית והאקדמית בתחום כוללת הסמכה בהנחיית קבוצות הורים בבית הספר לחינוך באוניברסיטת בר אילן ובהמשך במכון אדלר, וכן הסמכה באימון הורים בסמינר הקיבוצים.
בנוסף, אני מתנדבת  בעמותת "קו הזינוק" (עמותה שמובילה בני נוער למנהיגות ויזמות חברתית) כאחראית על מערך האימון וכמאמנת.
מה"סיבוב" האקדמי הקודם שלי הולכים איתי גם תארים במשפטים, במדעי המדינה וביחסים בינלאומיים.
 
אני מאמינה במסע משפחתי - חוויתי אותי בעצמי ואשמח ללוות אתכם
במסע המשפחתי שלכם
 
 

דרך צלחה, צור קשר
קרני כהן-מנוח

 

 
 
 
 
תן חוות דעת
נבנה ע"י1213
האתר לארגון בת מצווה / בר מצווה
karnyco@netvision.net.ilכתובת: אזור המרכזסלולרי: 054-6585828